Aktualności

  PROJEKTOWANIE I ZAKŁADANIE OGRODÓW

  Nasza firma „Zielonym Do Góry” oferuje profesjonalne projektowanie, zakładanie i pielęgnację ogrodów i  terenów zieleni. Posiadamy specjalistyczny park maszynowy oraz doświadczoną kadrę, dzięki której możemy podjąć się różnorodnych, często nietypowych zadań związanych z zakładaniem ogrodów.  Naszym klientom zapewniamy równiez bezpłatne porady, pomoc w zaplanowaniu czy montażu zaupionych artykułów.  Osobą które zdecydują się na samodzielne założenie ogrodu oferujemy fachowe doradztwo i ewentualne wypożyczenie niezbędnego sprzętu. Posiadanie własnego Centrum Ogrodniegczo i roślin z własnej szkółki umożliwia nam pełne zaspokojenie potrzeb przy stosunkowo niskich kosztach

  Więcej o naszej ofercie usług na stronach firmy Zielonym Do Góry

  Osoby zainteresowane założeniem lub pielęgnacją ogrodu prosimy o kontakt tel 502 225 918 lub z naszym centrum ogrodniczym.

  GALERIA

  • Telefon:
   502 381 946

  • ul .Krótka 4,
   62-700 Turek

  O Nas

  Witamy na stronach Szkółki Drzew i Krzewów Kowalski. Od prawie czterdziestu lat zajmujemy się produkcją drzew i krzewów ozdobnych. Nasza działalność obejmuje także profesjonalne projektowanie, zakładanie i pielęgnację terenów zieleni, a w naszych centrach ogrodniczych mogą Państwo zakupić wszystko co niezbędne do zakładania i pielęgnacji ogrodu, a nawet coś więcej.

  Aktualności
  © Copyright 2015 Szkółka Drzew i Krzewów Kowalski.
  projekt i realizacja