OFERTA

W chwili obecnej szkółka prowadzi sprzedaż dla klientów indywidualnych tylko poprzez naszą firmę P.P.H.U. "Zielonym Do Góry" w centrach ogrodniczych  zlokalizowanych w Gozdowie 2A (powiat Koło) 62-604 Kościelec oraz w Żukach (koło Turku) 62-700 Turek, a także za pośrednictwem sklepu internetowego. W tych punktach prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową jak i detaliczną. W szkółce prowadzimy jedynie sprzedaż w ilościach hurtowych po wcześniejszym uzgodnieniu. Na zakupiony towar wystawiamy f-ry VAT (jasteśmy płatnikiem podatku VAT na zasadach ogólnych)

Oferta Hurtowa

Zapraszamy tutaj zarówno klientów zainteresowanych zakupem towaru na plantacje towarowe jak i firmy zainteresowane systematycznymi zakupami mniejszych partii towaru przeznaczonego do dalszej sprzedaży. Podejmujemy się również jednorazowej produkcji większych partii towaru na zamówienie

W cenniku do pobrania przedstawiona jest bazowa oferta hurtowa. W galerii po kliknięciu zdjęcia można zobaczyć podstawowy materiał oferowany przez szkółkę w ilościach hurtowych.

Projektowanie i zakładanie ogrodów

Nasza firma „Zielonym Do Góry” oferuje profesjonalne  projektowanie, zakładanie i pielęgnację ogrodów. Posiadamy specjalistyczny park maszynowy oraz doświadczoną kadrę, dzięki której możemy podjąć się różnorodnych, często nietypowych zadań związanych z zakładaniem ogrodów.

Centrum  Ogrodnicze -Szeroka gama produktów 

W naszych centrach ogrodniczych zlokalizowanych można nabyć szeroką gamę artykułów niezbędnych do założenia i pielęgnacji ogrodu. Oferujemy również dowóz, montaż i nasadzenie zakupionego u nas towaru.

Zakupy on-line

Szanując cenny czas naszych klientów, stworzyliśmy możliwość dokonania zakupu naszych produktów i usług on-line w naszym sklepie internetowym.  Sklep ten jest przeznaczony przede wszystkim dla klientów indywidualnych. 

  • Telefon:
    502 381 946

  • ul .Krótka 4,
    62-700 Turek

O Nas

Witamy na stronach Szkółki Drzew i Krzewów Kowalski. Od prawie czterdziestu lat zajmujemy się produkcją drzew i krzewów ozdobnych. Nasza działalność obejmuje także profesjonalne projektowanie, zakładanie i pielęgnację terenów zieleni, a w naszych centrach ogrodniczych mogą Państwo zakupić wszystko co niezbędne do zakładania i pielęgnacji ogrodu, a nawet coś więcej.

Aktualności
© Copyright 2015 Szkółka Drzew i Krzewów Kowalski.
projekt i realizacja